Kategorie

Splittery światłowodowe

Splittery światłowodowe

Splittery światłowodowe

Wyświetl: Lista Tabela
Pokaż:
Sortuj według:
Splitter światłowodowy Qoltec  1x4, G.657A SC/PC - SC/PC SingleMode
Długość kabla: 1,5m Min. kierunkowość [dB]: 55 Moc obsługiwania: 300 mW Opis ogólny: Splitter Rodza..
47.00zł
Bez podatku: 38.21zł
Splitter światłowodowy Qoltec 1x16, 1.5m, 0.9mm, G.657A SingleMode
Długość kabla: 1,5m Min. kierunkowość [dB]: 55 Moc obsługiwania: 300 mW Opis ogólny: Splitter Rodza..
62.00zł
Bez podatku: 50.41zł
Splitter światłowodowy Qoltec 1x16, G.657A SC/APC - SC/APC SingleMode
Długość kabla: 1,5m Min. kierunkowość [dB]: 55 Moc obsługiwania: 300 mW Opis ogólny: Splitter Rodza..
104.00zł
Bez podatku: 84.55zł
Splitter światłowodowy Qoltec 1x16, G.657A SC/PC - SC/PC SingleMode
Długość kabla: 1,5m Min. kierunkowość [dB]: 55 Moc obsługiwania: 300 mW Opis ogólny: Splitter Rodza..
107.99zł
Bez podatku: 87.80zł
Splitter światłowodowy Qoltec 1x4, 0.9mm, G.657A SM 1.5m
Długość kabla: 1,5m Min. kierunkowość [dB]: 55 Moc obsługiwania: 300 mW Opis ogólny: Splitter Rodza..
30.00zł
Bez podatku: 24.39zł
Splitter światłowodowy Qoltec 1x4, G.657A SC/APC - SC/APC SingleMode
Długość kabla: 1,5m Min. kierunkowość [dB]: 55 Moc obsługiwania: 300 mW Opis ogólny: Splitter Rodza..
41.00zł
Bez podatku: 33.33zł
Splitter światłowodowy Qoltec 1x8, 1.5m, 0.9mm, G.657A SingleMode
Długość kabla: 1,5m Min. kierunkowość [dB]: 55 Moc obsługiwania: 300 mW Opis ogólny: Splitter Rodza..
35.01zł
Bez podatku: 28.46zł
Splitter światłowodowy Qoltec 1x8, G.652D SC/APC - SC/APC SingleMode
Długość kabla: 1,5m Min. kierunkowość [dB]: 55 Moc obsługiwania: 300 mW Opis ogólny: Splitter Rodza..
60.00zł
Bez podatku: 48.78zł
Splitter światłowodowy Qoltec 1x8, G.657A SC/PC-SC/PC SingleMode
Długość kabla: 1,5m Min. kierunkowość [dB]: 55 Moc obsługiwania: 300 mW Opis ogólny: Splitter Rodza..
59.00zł
Bez podatku: 47.97zł