Kategorie

Tłumiki światłowodowe

Tłumiki światłowodowe
Tłumiki światłowodowe
Wyświetl: Lista Tabela
Pokaż:
Sortuj według:
Tłumik światłowodowy Qoltec LC/UPC(F)-LC/UPC(F) 10dB SingleMode
Informacje dodatkowe: Złącze: LC/UPC(żeński) - LC/UPC(żeński) Rodzaj włókna: Jednomodowe Tłumienie: ..
9.63zł
Bez podatku: 7.83zł
Tłumik światłowodowy Qoltec LC/UPC(F)-LC/UPC(F) 15dB SingleMode
Informacje dodatkowe: Złącze: LC/UPC(żeński) - LC/UPC(żeński) Rodzaj włókna: Jednomodowe Tłumienie: ..
7.32zł
Bez podatku: 5.95zł
Tłumik światłowodowy Qoltec LC/UPC(F)-LC/UPC(M) 10dB SingleMode
Informacje dodatkowe: Złącze: LC/UPC(żeński) - LC/UPC(męski) Rodzaj włókna: Jednomodowe Tłumienie: 1..
27.99zł
Bez podatku: 22.76zł
Tłumik światłowodowy Qoltec LC/UPC(F)-LC/UPC(M) 15dB SingleMode
Informacje dodatkowe: Złącze: LC/UPC(żeński) - LC/UPC(męski) Rodzaj włókna: Jednomodowe Tłumienie: 1..
27.99zł
Bez podatku: 22.76zł
Tłumik światłowodowy Qoltec LC/UPC(F)-LC/UPC(M) 3dB SingleMode
Informacje dodatkowe: Złącze: LC/UPC(żeński) - LC/UPC(męski) Rodzaj włókna: Jednomodowe Tłumienie: 3..
37.00zł
Bez podatku: 30.08zł
Tłumik światłowodowy Qoltec SC/UPC(F)-SC/UPC(F) 15dB SingleMode
Informacje dodatkowe: Złącze:SC/UPC (żeński) - SC/UPC(żeński) Rodzaj włókna: Jednomodowe Tłumienie: ..
5.42zł
Bez podatku: 4.41zł
Tłumik światłowodowy Qoltec SC/UPC(F)-SC/UPC(F) 3dB SingleMode
Informacje dodatkowe: Złącze: SC/UPC (żeński) - SC/UPC(żeński) Rodzaj włókna: Jednomodowe Tłumienie:..
5.13zł
Bez podatku: 4.17zł