Kategorie

Złącza światłowodowe

Złącza światłowodowe

Złącza światłowodowe

Wyświetl: Lista Tabela
Pokaż:
Sortuj według:
Szybkozłącze Qoltec SC/APC SingleMode 3.0mm
Czas pracy: nie Informacje dodatkowe: Złącze: SC/APC Temp. Pracy: -40~ +70°C Średnica światłowodu: 3..
4.59zł
Bez podatku: 3.73zł
Szybkozłącze Qoltec SC/UPC SingleMode 3.0mm
Czas pracy: nie Informacje dodatkowe: Złącze: SC/UPC Temp. Pracy: -40~ +70°C Średnica światłowodu: 3..
3.68zł
Bez podatku: 2.99zł
Złącze światłowodowe Qoltec FC/APC SM 0,9mm
Czas pracy: tak Informacje dodatkowe: Złącze: FC/APC Rodzaj włókna: Jednomodowe Zastosowanie: kabel ..
3.00zł
Bez podatku: 2.44zł
Złącze światłowodowe Qoltec FC/APC SM 3,0mm
Czas pracy: tak Informacje dodatkowe: Złącze: FC/APC Rodzaj włókna: Jednomodowe Zastosowanie: kabel ..
2.84zł
Bez podatku: 2.31zł
Złącze światłowodowe Qoltec FC/UPC MM 0,9mm
Czas pracy: tak Informacje dodatkowe: Złącze: FC/UPC Rodzaj włókna: Wielomodowy Zastosowanie: kabel ..
2.14zł
Bez podatku: 1.74zł
Złącze światłowodowe Qoltec FC/UPC MM 3,0mm
Czas pracy: tak Informacje dodatkowe: Złącze: FC/APC Rodzaj włókna: Wielomodowy Zastosowanie: kabel ..
2.44zł
Bez podatku: 1.98zł
Złącze światłowodowe Qoltec FC/UPC SM 0,9mm
Czas pracy: tak Informacje dodatkowe: Złącze: FC/UPC Rodzaj włókna: Jednomodowe Zastosowanie: kabel ..
2.14zł
Bez podatku: 1.74zł
Złącze światłowodowe Qoltec FC/UPC SM 3,0mm
Czas pracy: tak Informacje dodatkowe: Złącze: FC/UPC Rodzaj włókna: Jednomodowe Zastosowanie: kabel ..
2.14zł
Bez podatku: 1.74zł
Złącze światłowodowe Qoltec LC/APC SM 0,9mm
Czas pracy: nie Informacje dodatkowe: Zastosowanie: kable wew. o średnicy. 0.9mm Opis ogólny: Złącz..
3.67zł
Bez podatku: 2.98zł
Złącze światłowodowe Qoltec LC/APC SM 3,0mm
Czas pracy: tak Informacje dodatkowe: Złącze: LC/APC Rodzaj włókna: Jednomodowe Zastosowanie: kable ..
2.84zł
Bez podatku: 2.31zł
Złącze światłowodowe Qoltec LC/UPC MM 0,9mm
Czas pracy: tak Informacje dodatkowe: Złącze: LC/UPC Rodzaj włókna: Wielomodowy Zastosowanie: kable ..
2.14zł
Bez podatku: 1.74zł
Złącze światłowodowe Qoltec LC/UPC MM 3,0mm
Czas pracy: tak Informacje dodatkowe: Złącze: LC/UPC Rodzaj włókna: Wielomodowy Zastosowanie: kable ..
2.14zł
Bez podatku: 1.74zł
Złącze światłowodowe Qoltec LC/UPC SM 0,9mm
Czas pracy: nie Opis ogólny: Złącze światłowodowe Rodzaj włókna: Jednomodowe Rodzaj złączy: LC/UPC S..
2.90zł
Bez podatku: 2.36zł
Złącze światłowodowe Qoltec LC/UPC SM 3,0mm
Czas pracy: tak Informacje dodatkowe: Złącze: LC/UPC Rodzaj włókna: Jednomodowe Zastosowanie: kable ..
2.46zł
Bez podatku: 2.00zł
Złącze światłowodowe Qoltec SC/APC SM 0,9mm
Czas pracy: tak Informacje dodatkowe: Złącze: SC/APC Rodzaj włókna: Jednomodowe Zastosowanie: kabel ..
2.76zł
Bez podatku: 2.24zł
Złącze światłowodowe Qoltec SC/APC SM 3,0mm
Czas pracy: tak Informacje dodatkowe: Złącze: SC/APC Rodzaj włókna: Jednomodowe Zastosowanie: kabel ..
2.36zł
Bez podatku: 1.92zł
Złącze światłowodowe Qoltec SC/UPC MM 0,9mm
Czas pracy: tak Informacje dodatkowe: Złącze: SC/UPC Rodzaj włókna: Wielomodowy Zastosowanie: kabel ..
2.13zł
Bez podatku: 1.73zł
Złącze światłowodowe Qoltec SC/UPC MM 3,0mm
Czas pracy: tak Informacje dodatkowe: Złącze: SC/UPC Rodzaj włókna: Wielomodowy Zastosowanie: kabel ..
2.13zł
Bez podatku: 1.73zł
Złącze światłowodowe Qoltec SC/UPC SM 0,9mm
Czas pracy: nie Informacje dodatkowe: Złącze: SC/UPC Rodzaj włókna: Jednomodowe Zastosowanie: kabel ..
2.14zł
Bez podatku: 1.74zł
Złącze światłowodowe Qoltec SC/UPC SM 3,0mm
Czas pracy: nie Informacje dodatkowe: Złącze: SC/UPC Rodzaj włókna: Jednomodowe Zastosowanie: kabel ..
2.14zł
Bez podatku: 1.74zł