Kategorie

Adaptery światłowodowe

Adaptery światłowodowe

Adaptery światłowodowe

Wyświetl: Lista Tabela
Pokaż:
Sortuj według:
Adapter hybrydowy Qoltec FC/APC-SC/APC simplex SingleMode
Materiał wew.: Ceramika Opakowanie: Polybag Opis ogólny: Adapter światłowodowy hybrydowy Osłona/obud..
1.82zł
Bez podatku: 1.48zł
Adapter hybrydowy Qoltec FC/UPC-ST/UPC simplex SingleMode
Materiał wew.: Ceramika Opakowanie: Polybag Opis ogólny: Adapter światłowodowy hybrydowy Osłona/obud..
1.82zł
Bez podatku: 1.48zł
Adapter hybrydowy Qoltec LC/UPC-SC/UPC simplex SingleMode
Materiał wew.: Ceramika Opakowanie: Polybag Opis ogólny: Adapter światłowodowy hybrydowy Osłona/obud..
35.01zł
Bez podatku: 28.46zł
Adapter hybrydowy Qoltec SC/UPC-FC/UPC simplex SingleMode
Materiał wew.: Ceramika Opakowanie: Polybag Opis ogólny: Adapter światłowodowy hybrydowy Osłona/obud..
1.82zł
Bez podatku: 1.48zł
Adapter hybrydowy Qoltec SC/UPC-ST/UPC simplex MultiMode
Materiał wew.: Ceramika Opakowanie: Polybag Opis ogólny: Adapter światłowodowy hybrydowy Osłona/obud..
2.02zł
Bez podatku: 1.64zł
Adapter światłowodowy Qoltec LC/UPC duplex SingleMode
Materiał wew.: Ceramika Opakowanie: Polybag Opis ogólny: Adapter światłowodowy Osłona/obudowa: PC-AR..
3.01zł
Bez podatku: 2.45zł
Adapter światłowodowy Qoltec LC/UPC quad SingleMode
Materiał wew.: Ceramika Opakowanie: Polybag Opis ogólny: Adapter światłowodowy Osłona/obudowa: PC-AR..
5.42zł
Bez podatku: 4.41zł
Adapter światłowodowy Qoltec LC/UPC simplex MultiMode
Materiał wew.: Ceramika Opakowanie: Polybag Opis ogólny: Adapter światłowodowy Osłona/obudowa: PC-AR..
1.78zł
Bez podatku: 1.45zł
Adapter światłowodowy Qoltec SC/UPC simplex SingleMode
Materiał wew.: Ceramika Opakowanie: Polybag Opis ogólny: Adapter światłowodowy Osłona/obudowa: ABS-A..
1.00zł
Bez podatku: 0.81zł
Qoltec Adapter światłowodowy SC/UPC simplex MultiMode
Materiał wew.: Ceramika Opakowanie: Polybag Opis ogólny: Adapter światłowodowy Osłona/obudowa: ABS-A..
1.43zł
Bez podatku: 1.16zł
Qoltec LC/APC duplex SingleMode
Materiał wew.: Ceramika Opakowanie: Polybag Opis ogólny: Adapter światłowodowy Osłona/obudowa: PC-AR..
3.44zł
Bez podatku: 2.80zł
Qoltec LC/UPC duplex MultiMode
Materiał wew.: Ceramika Opakowanie: Polybag Opis ogólny: Adapter światłowodowy Osłona/obudowa: PC-AR..
3.44zł
Bez podatku: 2.80zł
Qoltec SC/APC duplex SingleMode
Materiał wew.: Ceramika Opakowanie: Polybag Opis ogólny: Adapter światłowodowy Osłona/obudowa: ABS-A..
2.02zł
Bez podatku: 1.64zł
Qoltec SC/APC simplex SingleMode
Materiał wew.: Ceramika Opakowanie: Polybag Opis ogólny: Adapter światłowodowy Osłona/obudowa: ABS-A..
1.02zł
Bez podatku: 0.83zł
Qoltec SC/UPC duplex SingleMode
Materiał wew.: Ceramika Opakowanie: Polybag Opis ogólny: Adapter światłowodowy Osłona/obudowa: ABS-A..
2.60zł
Bez podatku: 2.11zł
Qoltec ST/UPC simplex MultiMode
Opakowanie: Polybag Opis ogólny: Adapter światłowodowy Rodzaj włókna: Wielomodowe Rodzaj złączy: ST/..
2.00zł
Bez podatku: 1.63zł