Kategorie

Adaptery światłowodowe

Adaptery światłowodowe

Adaptery światłowodowe

Wyświetl: Lista Tabela
Pokaż:
Sortuj według:
Adapter hybrydowy Qoltec FC/UPC-ST/UPC simplex SingleMode
Materiał wew.: Ceramika Opakowanie: Polybag Opis ogólny: Adapter światłowodowy hybrydowy Osłona/obud..
1.83zł
Bez podatku: 1.49zł
Adapter hybrydowy Qoltec SC/UPC-FC/UPC simplex SingleMode
Materiał wew.: Ceramika Opakowanie: Polybag Opis ogólny: Adapter światłowodowy hybrydowy Osłona/obud..
1.83zł
Bez podatku: 1.49zł
Adapter hybrydowy Qoltec SC/UPC-ST/UPC simplex MultiMode
Materiał wew.: Ceramika Opakowanie: Polybag Opis ogólny: Adapter światłowodowy hybrydowy Osłona/obud..
2.02zł
Bez podatku: 1.64zł
Adapter światłowodowy Qoltec LC/UPC quad SingleMode
Materiał wew.: Ceramika Opakowanie: Polybag Opis ogólny: Adapter światłowodowy Osłona/obudowa: PC-AR..
6.01zł
Bez podatku: 4.89zł
EFB-Elektronik 53302.31 SC Simplex/SC Simplex Singlemode
Informacje dodatkowe: Mocowanie adaptera: śruby M2 Mocowanie wtyku: zatrzask Materiał wew.: Ceramika..
3.00zł
Bez podatku: 2.44zł
EFB-Elektronik 53302.33 SC Simpex/SC Simplex Singlemode
Informacje dodatkowe: Mocowanie adaptera: śruby M2 Mocowanie wtyku: zatrzask Materiał wew.: Ceramika..
4.00zł
Bez podatku: 3.25zł
EFB-Elektronik 53307.34 ST Duplex/SC Duplex Multimode
Informacje dodatkowe: Mocowanie adaptera: śruby M2 Mocowanie wtyku: zatrzask Materiał wew.: Ceramika..
15.01zł
Bez podatku: 12.20zł
EFB-Elektronik 53348.32 LC Duplex/LC Duplex Multimode
Materiał wew.: Ceramika Opakowanie: Folia Opis ogólny: Adapter światłowodowy LC Duplex/LC Duplex Mul..
11.00zł
Bez podatku: 8.94zł
EFB-Elektronik 53350.31 LC Duplex/LC Dumplex Singlemode
Informacje dodatkowe: Mocowanie adaptera: śruby M2 Mocowanie wtyku: zatrzask Materiał wew.: Ceramika..
8.00zł
Bez podatku: 6.50zł
EFB-Elektronik 53357.31 LC Duplex/LC Duplex Multimode OM3/OM4
Materiał wew.: Ceramika Opakowanie: Folia Opis ogólny: Adapter światłowodowy LC Duplex/LC Duplex Mul..
8.00zł
Bez podatku: 6.50zł
Qoltec Adapter światłowodowy SC/UPC simplex MultiMode
Materiał wew.: Ceramika Opakowanie: Polybag Opis ogólny: Adapter światłowodowy Osłona/obudowa: ABS-A..
1.02zł
Bez podatku: 0.83zł